Lelki kíséret

A lelki kíséret magába foglalja a rendszeres időközönkénti bizalmas beszélgetéseket egy lelki kísérővel, aki segíthet abban, hogy rátekintve a személyes életünkre, a hitéletünkre és döntéshelyzeteinkre a nagyobb szabadság, az élet és a belső növekedés lehetőségét megtaláljuk. Ezek a beszélgetések segíthetnek abban is hogy felfedezzük a saját életünkben Isten jelenlétét és működését és hogy életünket ebből az Istenkapcsolatból alakítsuk. Azáltal, hogy kimondjuk, valamint a lelki kísérővel közösen átbeszéljük azt, ami az életünkben, a hitünkben, az imánkban, a munkánkban, a szabadidőnkben, a kapcsolatainkban bennünket foglalkoztat, sok minden letisztulhat, megoldódhat és Krisztussal való kapcsolatunk is mélyülhet.

Lehetőség lelki kíséretre:

Marosvasárhely (Ro):
Vormair Emese sa, vormair.emese@segitonoverek.info
Bereczki Silvia sa, bereczki.silvia@segitonoverek.info

Gyergyószentmiklós (Ro):
Kerekes Izabella sa, kerekes.izabella@segitonoverek.info
Kedves Rita sa, kedves.rita@segitonoverek.info
(szenvedélybetegség – problémával is)

Csíkszentdomokos (Ro):
Darvas Piroska sa, darvas.piroska@segitonoverek.info
Csillag Csilla sa, csillag.csilla@segitonoverek.info

Budapest (Hu):
Tegzes Katalin sa, tegzes.katalin@segitonoverek.info

Csobánka (Hu):
Czakó Ágnes sa, czako.agnes@segitonoverek.info
Ilyés Erika sa, ilyes.erika@segitonoverek.info
(párkapcsolat, családproblémák, életrendezés, gyászfeldolgozás, krízisben lévők kíséretét is vállalom)

Nyíregyháza (Hu):
Tomka Magdolna sa, tomka.magdolna@segitonoverek.info
Imre Enikő sa, imre.eniko@segitonoverek.info

Bécs (A)
Patka Mária sa, patka.maria@segitonoverek.info

Graz (A):
Both Vanda sa, both.vanda@segitonoverek.info